Долучайтеся до змагань з робототехніки!

10

конструкторів VEX IQ чекають на фіналістів

$6000 *

призовий фонд розділять переможці!

Учасники

діти та підлітки від 7 до 16 років, які захоплюються роботехнікою та проживають у м. Дніпро

* у гривневому еквіваленті на день оголошення переможців

1 тур

Завдання-ребус

2 тур

Програмування робота
на базі конструктора VEX
у віртуальному симуляторі

3 тур

Змагання реальних роботів
з конструктора VEX IQ

Реєстрація

Реєстрація закрита. Слідкуйте за змаганнями на офіційній Facebook-сторінці турніру

Етапи змагань та календар

Перший тур

15 вересня - 2 листопада

  • Завдання-ребус
  • Реєстрація на участь у змаганнях

5 листопада

  • Оголошення 100 переможців першого туру, які проходять до наступного етапу змагань

Другий тур

5 листопада - 23 листопада

  • Челендж з програмування робота на базі конструктора VEX для вирішення задачі у віртуальному симуляторі

25 листопада

  • Оголошення 10 переможців другого туру
  • Вручення подарунків
    (10 конструкторів VEX IQ)
Правила другого туру змагань Корисний софт Навчальні матеріали

Майстер-клас

Знайомство з VEX VR та основи програмування 6 листопада 18:00 Другиий етап змагань та його завдання 13 листопада 18:00

* Посилання на матеріали будуть доступні з
5 листопада

Третій тур

25 листопада-
16 грудня

  • Змагання реальних роботів
    з конструктора VEX IQ

19 грудня

  • Фінал
  • Оголошення 3 переможців змагань, які отримають грошові призи
Правила третього туру змагань Корисні посилання та програми

Майстер-клас

Основи конструювання реальних роботів на VEX IQ, розбір правил третього туру змагань 27 листопада 18:00 Прості механізми, програмування роботів 3 грудня 18:00

* Посилання на матеріали будуть доступні з
25 листопада

Оголошення переможців

  • Тур

    100 переможців які проходять у другий тур

  • Тур

    10 переможців які отримають 10 конструкторів
    VEX IQ та продовжать змагатися
    у третьому турі

  • Тур

    3 переможці які отримають 3 000$, 2 000$
    та 1 000$ відповідно *

* проводиться у безготівковій формі у гривневому еквіваленті по курсу НБУ на день оголошення переможців з вирахуванням суми сплати податків та в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Переможці другого туру

Тесля Олена

Шаповаленко Олександра

Кирпа Гліб

Комарь Анастасія

Бундюк Катерина

Яворський Денис

Галік Григорій

Пославський Денис

Іванченко Дмитро

Кириченко Віталій

Переможці першого туру
Переможці першого туру

Партнери

Apollo
Будь в ЮА
Dafi
Робоклаб ДНК
IT-школа Смарт
Inventor
News Dnepr
Dnepr News
My Play
СЮТ
Neoplaza
Екосвідомість Дніпра
Суспильне Днипро
Академия культуры
Школа проектного обучения Полет
Приватний заклад дошкільної освіти садок "Тілі Мілі Дітвора"