ПРАВИЛА

І (першого) етапу Змагань («Ребус») під час проведення Змагань з робототехніки «Noosphere Engineering Race»

1. Опис етапу Змагань:

1.1. Учаснику необхідно надати відповідь на загадку-ребус та надіслати її через форму на офіційному веб-сайті Змагань: https://noosphererace.com/ у встановлений строк.

1.2. Участь у І (першому) етапі Змагань та надсилання відповіді на ребус являє собою одночасно і реєстрацію Учасника до участі у Змаганнях.

2. Учасники:

2.1. Учасниками можуть діти та підлітки, віком від 7 (семи) до 16 (шістнадцяти) років, які проживають у місті Дніпро.

Учасники беруть участь за підтвердженої згоди Законних представників на участь такого Учасника в Змаганнях, відповідно до вимог Положення про Змагання. Невиконання даної умови є підставою для недопущення Учасника до участі у Змаганнях та його подальшої дискваліфікації.

3. Обрання переможця етапу Змагань:

3.1. Переможцями І (першого) етапу Змагань будуть оголошені 100 (сто) Учасників, які надіслали правильну відповідь на загадку-ребус.

3.2. Переможці будуть обрані за допомогою онлайн-сервісу random.org серед усіх Учасників, які надіслали правильну відповідь у встановленні строки.

3.3. У випадку, якщо серед Учасників будуть знайдені «дублікати» (повністю або частково однакові реєстраційні дані в полях «Ім’я та прізвище», «E-mail» та «Номер телефону» у різних Учасників) буде проведено відповідне уточнення, в результаті якого списки будуть відкориговані, а «дублікати» реєстрацій Учасників будуть видалені.

4. Приз, який отримають переможці:

4.1. Переможці отримують запрошення на участь у ІІ (другому) етапі Змагань з робототехніки «Noosphere Engineering Race».

5. Вимоги до відповіді Учасника:

5.1 Вимоги до відповіді на загадку-ребус:

  • Відповідь має бути написана лише літерами української мови;
  • Відповідь не повинна мати пропусків, спеціальних знаків та знаків пунктуації;
  • Допускається використання великих і малих літер.

6. Порядок проведення етапу Змагань:

6.1. Учасник має перейти на офіційний веб-сайт Змагань за адресою: https://noosphererace.com/.

6.2. Учасник має ознайомитися з розділом «Реєстрація», в якому знаходиться форма реєстрації і малюнок, який є загадкою-ребусом із єдиною правильною відповіддю.

6.3. Для підтвердження участі у Змаганнях Учасник та/або його Законний представник повинен ознайомитися з Положенням про проведення Змагань з робототехніки «Noosphere Engineering Race».

6.4. Учасник має вирішити загадку-ребус і заповнити форму реєстрації, вказавши у поле «Ваша відповідь на ребус» відповідь, згідно з встановленими до неї вимогами.

Організаційний комітет не може вносити зміни в Правила І (першого) етапу Змагань з моменту його старту.

Необхідність внесення змін до Правил І (першого) етапу Змагань може виникнути тільки у разі настання обставин непереборної сили (форс-мажору) або з огляду на протиепідеміологічну ситуацію в державі та світі, що впливає на можливість проведення Змагань в цілому.